Motocykle - motocykliści - zloty motocyklowe
Cytat na dziś: "Zadbany motocykl to bezpieczny motocykl"

Forum » Dyskusje niekoniecznie motocyklowe » suzuki gsxr 1000 k8 ak9

Brak zdjęcia
deszczowy
Postów: 16
Skąd: Pajeczno
Wysłana - 20 lutego 2014 o 17:39


mam pytanko do uzytkownikow takich przecinakow poniewaz przymiezam sie do zmiany moto z fz1 na gsxr 1000 k8 a moze k9 lubie ostro polatac mam 190 wzrostu chcialem sie dowiedziec uzytkownikow takich sprzetow jak sie tym lata w dalsze traski czyli do szybszej turystyki jak by sie sprawdzal ogolnie sie dosiadalem do k8 bylem zadowolony pozycja itp tylko nie mialem okazji sie przejechac jak to wyglada w zeczywistosci jak sie prowadzi po zakretach ogolnie fz1 wygodna robiac po 350km bez problemu ciekawe jak przy mniejszych predkosciach na gsxr czy nadgarstki i plecy mi nie wysiadom w korkach zebym sobie tylko nie pogorszyl ze zmiana i ciekawi mnie czy jakis bagaz zabiore na suzi ? w koncu k9 inny silnik rama i wogole prosil bym o wypowiedzi z gory dziekuje

Brak zdjęcia Polecamy Zloty motocyklowe 2024

Polecamy nasz nowy, ulepszony kalendarz imprez motocyklowych.
Zachęcamy do bezpłatnego dodawania informacji o imprezach.

Przeczytaj zanim napiszesz na Forum!
Odpowiedz..

Uwaga!!

Od jakiegoś czasu działa też Shoutbox - miejsce na luźne rozmowy o wszystkim i o niczym.

Pamiętajcie o tym, aby nie zaśmiecać forum postami w stylu "jak wam minął dzień" - od tego jest właśnie Shoutbox ;]

Inne tematy z tej kategorii:

Planuję inwestycję w nieruchomości i zastanawiam się
Наша компанія в пошуку підходящої платформи для корпора…
Bioxtrim Premium Gummies - Bioxtron Reviews, Bioxtrim G…

Logowanie

Email:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Załóż konto!

Znajdź w serwisie

Twoja wyszukiwarka

Główni partnerzy:

Kalendarz Imprez Motocyklowych

Facebook:

Prywatność i cookies  -  Patronaty  -  Partnerzy  -  Toplista  -  Widgety  -  Facebook  -  Reklama  -  Kontakt
Motocyklowy portal informacyjno-społecznościowy omko.pl © 2009-2024
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu